MÖBLER / Bord / Skrivbordslampa 4856752
*
nr 485 6752
Skrivbordslampa
Nysilver, höjd: 49
Utrop:
1.500 kr
Såld:
3.100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 17 september 2007
kl 16:00:00
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
16/9 22:54:16
1
1.000 kr
17/9 14:39:48
2
1.700 kr
17/9 14:58:43
3
1.600 kr
17/9 14:59:25
3
2.000 kr
17/9 15:52:16
4
ledande budet*
- Läs mer...
Nysilver
Legering av koppar, mässing och nickel.
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.
Nysilver kan även vara ett begrepp för när tex bestick är pläterade med silver i ytan och har billigare metaller i stommen.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord nysilver pläter skrivbordslampa
-
6155 Bord
björk, bemålad skiva. Bredd: 126 cm, djup: 86 cm, ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 20:04
-
6153 Bord
Ek, 1880-tal. Bredd: 94 cm, djup: 46 cm, höjd: 70 cm
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 20:43
-
5132 Fällbord
1800-tal, mahogny. Bredd: 73 cm, djup: 45 cm, höjd..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 18:31
-
6220 Fällbord
England. Bredd: 69 cm. Djup: 69 cm, höjd: 69 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 19:41
-
5182 Klaffbord
1800-tal. Bredd: 54+ 2x46. Djup: 106 cm, höjd: 69 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 18:43
-
6055 Köksbänk
med knivställ, "Butier", flätad korg, hjul. Längd:..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 20:37
*
Skrivbordslampa
nr 485 6752
Skrivbordslampa
Nysilver, höjd: 49
Utrop: | 1.500 kr |
---|---|
Såld: | 3.100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 17 september 2007 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
16/9 22:54:16 | 1 | 1.000 kr |
17/9 14:39:48 | 2 | 1.700 kr |
17/9 14:58:43 | 3 | 1.600 kr |
17/9 14:59:25 | 3 | 2.000 kr |
17/9 15:52:16 | 4 | ledande budet* |
- Läs mer...
Nysilver
Legering av koppar, mässing och nickel. Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS. Nysilver kan även vara ett begrepp för när tex bestick är pläterade med silver i ytan och har billigare metaller i stommen.
Legering av koppar, mässing och nickel. Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS. Nysilver kan även vara ett begrepp för när tex bestick är pläterade med silver i ytan och har billigare metaller i stommen.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord nysilver pläter skrivbordslampa
-
6155 Bord
björk, bemålad skiva. Bredd: 126 cm, djup: 86 cm, ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 20:04 -
6153 Bord
Ek, 1880-tal. Bredd: 94 cm, djup: 46 cm, höjd: 70 cm
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 20:43 -
5132 Fällbord
1800-tal, mahogny. Bredd: 73 cm, djup: 45 cm, höjd..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 18:31
-
6220 Fällbord
England. Bredd: 69 cm. Djup: 69 cm, höjd: 69 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 19:41 -
5182 Klaffbord
1800-tal. Bredd: 54+ 2x46. Djup: 106 cm, höjd: 69 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 18:43 -
6055 Köksbänk
med knivställ, "Butier", flätad korg, hjul. Längd:..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 20:37